4/28/2015

Wiosenny konkurs z Mira design, drugi tydzień, druga nagroda

Za nami pierwszy tydzień "Wiosennego Konkursu z Mira design". Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane mailem oraz opublikowane na fanpage SzczyptaSmaQ

Dziś dokładamy kolejne upominki do puli nagród :) i zapraszamy do dalszej zabawy. Prześlij swoje zgłoszenie i zgarnij jedną z pięciu nagród. 
Razem z Mira design zapraszam do udziału w wiosennym konkursie. Mamy dla Was piękne designerskie upominki 
skandynawskich marek Kardelen i Hardanger Bestikk.                         

Zasady konkursu:    

1. Wystarczy, że wejdziesz na fanpage SzczyptaSmaQ na facebooku i w komentarzu pod postem konkursowym wkleisz zdjęcie lub opiszesz w kilku zdaniach swój pomysł na apetyczną wiosnę. Przepisy kulinarne mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Możesz wysłać maksymalnie 3 zgłoszenia.

2. Swoje zgłoszenia możesz też przesłać na mój e-mail: szczyptasmaq@gmail.com. 

3. Miło nam będzie, jeśli polubisz strony organizatorów konkursu na facebooku: SzczyptaSmaQ (klik) i Mira design(klik),

4. Kierując się subiektywną oceną wybierzemy 5 najciekawszych zgłoszeń i nagrodzimy pięknymi skandynawskimi upominkami od Kardelen i Hardanger Bestikk.   

5. Konkurs trwa pięć tygodni, a w każdym tygodniu zaprezentuję jedną nagrodę.

6. Zgłoszenia przyjmujemy od 22 kwietnia do 22 maja 2015r. Wyniki ogłosimy na blogu i fanpagu SzczyptaSmaQ w ciągu 7 dni po zakończeniu konkursu

7. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie i mieszkające na terenie Rzeczypospolitej.  

8. Zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłania oświadczenia potwierdzającego prawa autorskie do zgłoszonej pracy oraz dane do wysłania upominków.

9. Jedna osoba może otrzymać jeden upominek, niezależnie od ilości zgłoszeń. 


N A G R O D Y

Druga nagroda - zestaw dwóch lnianych bieżników w powalającym kolorze morskim (47x150) oraz sześciu lnianych serwetek w jasnym błękicie (44x44) firmy Kardelen. 

Piękne tkaniny Kardelen od kilku tygodni możecie oglądać na blogu - skandynawski design, połączenie prostoty, elegancji i funkcjonalności. Od 1992 r. są produkowane w Szwecji, ku wielkiemu zadowoleniu miłośników naturalnych materii i pięknych kolorów. Rodzina Bergström, założyciele firmy, od początku za cel stawiała sobie wyrób tkanin lnianych najwyższej jakości. Surowiec wykorzystywany do produkcji pozyskiwany jest z europejskich upraw i jest objęty ścisłą kontrolą. 
Aranżacje z produktami Kardelen znajdziecie na całym Świecie w wielu magazynach wnętrzarskich i pismach zajmujących się designem, dekorowaniem oraz modą.Więcej nagród znajdziesz na głównej stronie konkursu (klik).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Szczypta SmaQ , Blogger